Markanızın Geleceği Yükleniyor...
  • Adres
  • Yıldızevler, 312. Sk. No:18 D:C, 38020 Kayseri/Melikgazi

Kayseri Web Tasarımı

Web siteniz müşterilerle ilk etkileşiminizdir.

Web sitesi yapacağınız her çevrimiçi etkinliğin merkezi olacaktır. Kârınızı artıracak veya azaltacaktır. Ve en önemlisi, kullanıcının markanızla ilgili izlenimini yaratabileceğiniz veya bozabileceğiniz yerdir.

Atasun Medya'da en fazla dönüşümü elde etmenize yardımcı olacak web siteleri tasarlıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Basit. Markanıza çekici, duyarlı ve en önemlisi kullanıcı dostu bir web sitesi vererek.


Markanızın yüzü ve evimize hoş geldiniz matı olarak, web sitenizin varlığı, potansiyel müşterilerinizin ve müşterilerinizin değerinizi belirlemek için kullandığı ilk izlenimdir. Kullanıcılarınızın aradıkları değeri ve içeriği almasını sağlayan bir kullanıcı deneyimi geliştirmek çok önemlidir. Bu, web sitenizin ve içeriğinin yeni ziyaretçiler almasını ve ziyaretçileri sürekli olarak geri getirmesini sağlar. Uygun bir web sitesi, web sayfası düzeninden içerik üretiminden grafik tasarıma kadar her şeyi dikkate almalıdır. Harika bir web sitesi, asla kaçırılmaması gereken önemli özelliklerden oluşur. Manşetler, saniyeler içinde ziyaretçiye sitenin ne sunması gerektiğini bildiren bir açıklama. Alt başlıklar, ne yaptığınızın kısa bir açıklamasıdır.Sitenizin yapısına uygun yerleştirilen alakalı içerik, çok zorlayıcı bir fotoğraf veya video koleksiyonundan çok daha iyi bir şekilde fayda sağlayacaktır. Açık olmak gerekirse, bir web sitesi tasarlarken veya geliştirirken görsel çekiciliğin önemli olmadığını belirtmiyoruz. Ancak, resim, video, PDF gibi içerik formatlarının kullanımı, sitelerinizin arama motoru trafiğini iyileştirmek için değerli bir araç olabilir.